Kurumsal

Kurumsal

2A Toplu Yemek, sektöründe yüksek standartlarda üretime, kaliteye ve sağlığa verdiği değerle, güvenilir bir marka olmayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikalarını bu doğrultuda düzenlemiştir.

Sektörde lider firma olma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren 2A CATERİNG ve TOPLU YEMEK konusunda uzmanlaşmış profesyonel kadrosu, sürekli gelişim sağlanabilmesi için eğitime verdiği önem , üretimin her aşamasında olduğu gibi sunumdaki titizliği ve konuk severliği ile bu hizmetleri talep eden tüm işletmelerin hizmetindedir.

Projelerimizin özelliklerine ve müşteri yapısına göre oluşturulan menülerimiz, kalite sistem sorumlusu gıda mühendisi tarafından farklı kalori değerleri ve beslenme nitelikleri göz önünde bulundurularak hazırlanır ve firma yetkililerinin görüşlerine sunulur.

2A Catering

Vizyonumuz

Kaliteli ve sağlıklı yemek üretimi ve hizmeti konusunda örnek gösterilen güvenilir bir marka olmak.

Misyonumuz

Butik hizmet anlayışıyla ile üretime devam etmek, uzman personelimizle en verimli hizmeti sunmak ve güler yüzlü müşteriler sağlamak.

2A Catering
  • Testimonial #3

    2A Catering olarak, Lezzetli ve kaliteli toplu yemek üretimi, catering ve tabldot yemek hizmetlerinde tercih edilir olmak ve siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmak birincil hedefimizdir.

 

Belgelerimiz